gry-gierki.com.pl

gry komputerowe i ich wplyw na agresje czlowieka

gry komputerowe i ich wplyw na agresje czlowieka

Jak grać w Remika

Ciekawy

Początki Remik SA stuleci. Gra wraz z licznymi zmianami, JEST jednym z najbardziej popularnych Gier karcianych w dzisiejszym Świeciu. Remik należący Do Grupy Gier karcianych, Które Maja Podobné Zasady i Cechy, ktoré sa Znane Jako „rysować i usunąć” Gier.

Gra JEST Zwykłe grany przez od dwoch zrobić Czterech graczy, ale czasami więcej. Celem gry JEST dla graczy, ABY pozbyc SIĘ Wszystkich swoich kart poprzez Serie rund i zakrętach.

Kolejka sklada SIĘ z dwoch czynności:

Zbieranie Karte i odrzuca SIĘ Karte na końcu Obrotu.

Gracz moze Albo odebrać Karty z talii LUB odebrać karte, Który został odrzucony przez poprzedniego gracza. Przed wyrzuceniem karty do gry, Graczach zazwyczaj wybrać, ABY odrzucić Karte, Która ma najmniejszą wartość Ich strony LUB Karty o Wysokiej Wartości pod względem punktów karnych – ten ostatni został obliczony na Koniec gry.

Po otrzymaniu karty do gry w każdej rundzie, Musi Gracz zdecydować sie na Ich użyteczność w „meldunki” ( „Zestawy” i „przebiegów”). ABY rzucać kart, Graczach muszą tworzyć komplety LUB biegania i położyć je w obszarze układów. Jedna karta ma Być trzymane w ręku, tak ABY zakończyć Ture.

Run – co najmniej Trzy kolejne karty do gry w Tym SAMYM kolorze – Trochę Jak naprawde Prosta.

Set – CO najmniej Trzy karty do gry, o Tej samej Wartości, Z Różnych kolorach.

Gdy gracz Nie ma kart pozostałych w Ich Rece – wygrać Ich gre. Przeciwnicy lewej trzyma Karty SA karane zgodnie z skumulowanej Wartości Tych kart.

Tradycyjny Remik moze skończyć po jednej LUB Trzech rund. Graczach Maja Dwie Główne OPCJE – Albo stopniowo ustanawiają układy / Zestawy / biegi w celu zmniejszenia ryzyka bycia „złapany słowie” przez przeciwnika, LUB próbować ustanowić Randki Swoje układy na Raz, w rodzaju wygrana nazywamy „wygrana Hunta.

Wariacje

Remik ma Wiele odmian na całym Świecie. Twój kraj określi typ Remik zmienności odtwarzane.

Na Przykład w Europie Remik żartem Lepiej znany JAKO: Ramino, Rummikup Remi, Kaluki, Chinchon, Okey, Bribas, Romme, Remik 500 LUB Rami, w zależności od Kraju pochodzą. Remik Gin LUB Oklahoma Gin: w Ameryce Północnej GRA JEST Lepsza, Jak wiadomo. W Ameryce Południowej gra JEST najbardziej znany Jako: Burraco, Canasta LUB Conquian. W Australii i Nowej Zelandii, „Tonk” JEST Popularna wersja. Na Dalekim Wschodzie, aby Idzie o, nazwie Mahjong.

Kazda gra bedzie na ogół Maja subtelne wariacje na pewno chodziło oryginalnego Remik gry. Być moze najlepszym rozwiązaniem JEST rozpoczęcie remika i go stamtąd.

Powodzenia.

– autor artykułu