gry-gierki.com.pl

gry komputerowe edukacyjne dla mlodziezy

gry komputerowe edukacyjne dla mlodziezy

Twoje poland Nie muszą wiedziec, ZE SA jednym nauczał fizyki, Inżynierii, biologii i chemii. Wystarczy pozwolić im Grać i cieszyć SIĘ Szeroki Wachlarz Zaawansowanych Technologii, interaktywnych eksponatów. Dorośli Maja tak Samo Zabawne, tworząc energie elektryczna LUB ochłodzić TORNADA w Tyma ośrodku, w ktorým Zasada JEST ZAWSZE „dotykać” zamiast „Do not Touch”.

Żartem więcej niz wędkowanie Uwagi na Pier 39

Rodzinne WAKACJE San Francisco powinna zawierać CO najmniej Krótki objazd Pier 39, Który znajduje SIĘ na nabrzeżu. Kto Nie Chce bawić SIĘ W miejscu budowy, w ktorým Karuzela żartem podwójne -Decker? Mozna rowniez spróbować smakołyków oo Czekolada Knot Lub Domu Czekolady Nieba. Resident lwy morskie, teatrzyki kukiełkowe, sklep zabawki, gry zręcznościowe Virtual Reality Teatr JEST rowniez częścią Pier 39 doświadczenia.

Magia Ocean Muzyka

Powiedz Dzieciom, ZE JEST oceanu w powyżej tygodnia Grać melodie i utwory na organach, A oni prawdopodobnie nie nie wierzę. Wiec Dlaczego nie pokazać im, že by naprawde JEST prawda?

Pamiętaj, ABY zabrać rodzinę usłyszeć Wave Organ zlokalizowany w Marina Małe Statki Harbor. Usiąść NA Schodach Marina sluchac Muzyki LUB wspinać SIĘ na skaly z dziećmi za Wspaniale Doświadczenie łączenia Rodzin. Fala narządów JEST tak skonstruowany, ZE Wody oceanu, Który powoduje awarie od falochronu Do wnęki przechodzi przez Serie RUR Do tworzenia dźwięków Muzycznych. Czas Najlepszy, ABY udać SIĘ na pewno w Czasie przypływu.

Dodatkowe atrakcje w San Francisco

Inne przystanki Wielkie zrobić uwzględnienia w Rodzinne WAKACJE San Francisco Sa wycieczki zrobić mostu Golden Gate i towarzyszącym JEJ Trzy mile długo Park; Bay Area Discovery Museum; Marine World / Afryka USA i Zoo w San Francisco. Chinatown i Alcatraz SA Dwie Inne ikony przygody San Francisco, ZE rodzina moze udostępnić.

Bez wzgledu na to, co wybrać zrobić zrobienia wagowo Podróży Ucieczka, Rodzinne WAKACJE San Francisco Z pewnością stworzyć wspomnienia i chwile, Ze zarówno Rodzice i poland Beda skarb na cale zycie.

– autor artykułu