gry-gierki.com.pl

dlaczego podczas grania gra sie minimalizuje

dlaczego podczas grania gra sie minimalizuje

Magic The Gathering Aktualności – Urza obraca SIĘ w grobie

Ok, wiec wszyscy wiemy, že zginął podczas Walki Urza Gerrard, Który walczy o SWOJĄ miłość Hanna. Teraz nic Takiego by sie stalo, gdyby nie nie doszło zrobić Yawgmoth pit Dwa PRZED SOBA. Ale cokolwiek. W końcu duch urzą- za kończący SIĘ żyć w ciele Karn. Nie JEST do Zly Koniec, nawet jeśli Urza DID skończyć faulował.

Cóż, Jestesmy here fura rok pozniej ja Ciała urzą- ZA się, co z niego pozostało, obraca SIĘ w grobie, Gdziekolwiek To Jest. Czemu? Och, nie wiem. Moze by dlatego, že podjęte zrobić obejrzenia, Gdzie Magic The Gathering upadł i nie nie JEST Zbyt zadowolony z JEGO kierunku.

Patrz, Już w dawnych czasach Dobrych, czary panował. Stworzenia Były DOSC Dużo, um, żałosne? Nie, żałosne JEST Zbyt miły. Nazwijmy je praktycznie nie nie zrobić odtworzenia na dzisiejsze Standardy. Poza mieliśmy na Nich Grać. Tak naprawde nie nie bylo Wiele sposobów, ABY wygrać z tak czary. Owszem, trzeba bylo patrzeć iluzje Grandeur / Wpłać kombi.

Co pan na to? Nigdy nie nie słyszałem o Tym? My, Jestes nowy w Tej grze. Kombi byla Prosta. Rzucasz złudzeń, Które Miały DOSC Strome kosztów Utrzymania, A następnie oddał iść zrobić przeciwnika oo Wpłać. KIEDY byl Już w powyżej tygodnia zapłacić Utrzymanie, stracił 20 Życie, Które bylo zazwyczaj wystarczy, ABY idź zabić. Aby byl DOSC przykry talię z powrotem w swoim Czasie.

Ale Nadal, w przeważającej Części do Musiał stworzenie ostatecznie wygrać, nawet jeśli byla by TYLKO samotny Morphling. MIMO, czary zdominował gre. Pozwolili samotny Morphling zwyciężyć.

Dziś jest na zupełnie nowy Ball Park Magicznych maniaków. Zaklęcia zostały nerfed zrobić piekła iz powrotem. Tak, Masz Jeszcze kilka Dobrych, ale nic z Tego, co mieliśmy w tamtych czasach, KIEDY LUDZIE Byli mężczyźni i Kobiety Byli zadowoleni.

– autor artykułu