gry-gierki.com.pl

dlaczego nie moge grac w gry na internecie

dlaczego nie moge grac w gry na internecie

Rece i Nogi Zasady

Zasady Rece i Nogi Nie SA Zbyt skomplikowane, A JEST fajna gra adaptacja klasycznych regul kanasta. Zamiast TYLKO o 11 rozdanych kart w ręku, Masz rowniez 11 kart w Stope zrobić stosowania, gdy WSZYSTKIE KARTY wagowo ręku zostały wykorzystane zrobić stworzenia układy od Trzech zrobić Siedmiu kart wyłożonych Twarzą do góry na stole. Istnieje Wiele version zarówno Canasta I Rece i Nogi line, Które sprawiają, ZE gry i strzeleniu bryzę. Celem gry JEST pozbycie SIĘ Wszystkich swoich kart zanim jakikolwiek inny gracz. Aby Moze Być odtwarzany TYLKO z dwoma graczami LUB z czterema parami SIĘ na Dwa Zespoły.

Dloni zatrzymać gra w karty do Kierunki zacząć od prostego zrozumienia, w jaki sposób mozna wyeliminować Karty w swoim posiadaniu. Meldunku do Grupy Trzech Kart, takich JAK 4, 4, 4 jakichkolwiek ubiorów interfejsie lub 5, 6, 7, Randki Tego samego koloru. Po Meld Trzy Karty został uruchomiony na ukradł PO OBU stronach więcej Karty Moga byc Dodane przez niego zrobić Każdą ZE STRON. Meldunku sklada SIĘ oo prostej od Trzech zrobić Siedmiu Kart Jednego koloru LUB Trzech zrobić Siedmiu Swoim rodzaju. Jokers i 2S SA dzikie. Meldunku Nie moze składać SIĘ oo więcej niz Dzikie Karty Prawdziwe Karty-i dziczy Nie Moga Być zameldowane w Spokoju. Po meldunku osiągnie Granice Siedmiu Kart, staje SIĘ książka. Czyste Meld MA Dzikie Karty, A KIEDY Limit osiągnie Siedmiu Kart, staje SIĘ Red Book. Jeśli meldunku siedem karta zawiera zadných dzikich kart, staje Czarną Księgę. Randki układy SA ułożone na stole na Boku przeciwległym zrobić odtwarzacza zrobić ustanowienia Karty po swojej Stronie, Która trwa kilka w prostym LUB Karte, Która dodaje zrobić meldunku numerycznej.

Wykonane Książki ułożone SA indywidualnie oo CZERWONA LUB Czarną kartą zmierzyć SIĘ Na Górze, ABY wskazać typ książki JEST.

– autor artykułu