gry-gierki.com.pl

kultowe gry komputerowe gazeta wyborcza

kultowe gry komputerowe gazeta wyborcza

The Story of Solitaire

Od polowy 18 Wieku, ludzkość miała Prosta Odpowiedź, gdy byl sam mając nic do roboty, Solitaire. JEST idealny dla marnowania Czasu bezczynności. JEST wciągająca. To Jest zabawa. Aby łatwe. Robi KIEDY SIĘ frustrujące, oszukiwanie Siebie się, w porządku.

Pasjans Nie byl tak Popularny, ZE śledził nas zrobić ery cyfrowej. Prawie kazdy Komputer System ma zainstalowany system Windows, o Jedna z Gier domyślnych od początku bylo pasjansa. Karty poszycia prawdziwego życia zostały zastąpione gokarta Cyfrowych I Jeszcze dobrze gra. Nasza Milosc zrobić pasjansa JEST COS ZE Użytkownicy PC Moga NIE Zrozumieć.

Jak kazdy Wielki i Wielkie Rzeczy, Nikt Nie JEST pewien, JAK gra w karty do gry został stworzony. Jak astronomii i tworzenia ognia, Prawdziwe początki gina pasjansa zrobić mgieł Czasu. Nie ma zadných zapisów, Które wskazują na prawdzie. Istnieje kilka wskazówek TYLKO.

Wystarczające wskazówki pozostawione w Historii, ABY przypuszczać, ZE pasjansa pochodzi w Europie Północnej, Skandynawii, JAK í Bałtyku. SA BARDZO zimnych regionach, Które cierpią z powodu zimy, Gdzie Prawie Nie pojawia SIĘ SŁOŃCE podczas „Dzień”. Jakoś się sprawia, ZE JEST BARDZO trafne do narodzin do gry. Wiele teoretyzować, ZE pierwotnie byla forma wróżenia. Aby sprawia, že w pewnym sensie. Aby pokazuje Nam Ponury obraz samotnej osoby W w domku jałowym Dala Czas pytając Kiedy słońce wróci? To Jest naprawde zimno.

Niezależnie od JEGO początków, pasjans rozprzestrzenił udało SIĘ rozprzestrzeniać. Trafił zrobić Francji NA początku 19 Wieku. W Tym Czasie Francja byla trendy. Aby ha pozbyc swojej monarchii i przyniósł przejść Z powrotem. Aby spopularyzował rowniez systemu metryczny. Francja byla Bardzo fajna wtedy i inne narody Europejskie lubił w Ślady Francji, bo najechał kraje, Które nie, Ich Kobiety Nie Były (I SA Nadal) gorąco.

– autor artykułu