gry-gierki.com.pl

jakie umiejetnosci rozwijaja gry komputerowe

jakie umiejetnosci rozwijaja gry komputerowe

Moje Królestwo dla Księżniczki 2 Przeglądu

Moje Królestwo dla Księżniczki 2 JEST Jak sama nazwa wskazuje sequel gry Zarządzania Czasem moje Królestwo dla Księżniczki. Gra przywraca Sir Arthur, bohater z ostatniego meczu i Teraz oo JEGO ukochanej zony, Księżnej Heleny. Stwarza Też powrotem gre oryginalnej gry wprowadzony na pierwszej raty, ALE Jak to taryfy dla Nowych fanów serie? Cóż, jestem nowy wentylator i OTO wspólnie sie dowiedziałem.

Gra rozpoczyna SIĘ O Nieco zwariowanej fabuły o Artur i Helen przygotowuje SIĘ Ich miesiąc miodowy zrobić na plazy. Nawet ostrzeżenie jakiegoś złego czarodzieja grasuje Wyspy, wciąż poszedł i cieszył SIĘ Pełnia Życia. Katastrofa jednak KIEDY utknął mi Musi znaleźć Inna DRöGE zrobić Domu. Nie TYLKO, ZE zły Czarodziej pokazał SIĘ rowniez za porwanie i Helen Arthur bedzie Teraz cofnie SIĘ PRZED niczym, ABY uzyskać Jeszcze z NIM.

Wiem, ZE JEST historia Trochę bez sensu, ale Nieco Zabawne, JAK rowniez. Aby nawet dostaje Dziwne NA późniejszych częściach, JAK Artur spotyka zwariowanych Bohaterów Jak Wielki kot MOWI, ZE daje mu Magiczna rybę. Mysle, ZE JEST historia Nie największym punktem Sprzedaży Królestwo za Księżniczki 2. Tak wiec bede po prostu DAC gra poniżej średniej Ocen dla Tego mi zagłębić SIĘ bardziej na Tym, Kolorado moim zdaniem żartem najważniejsze, rozgrywka.

Na początku kazdego etapu, zostanie poinformowany o swoich celów, ABY ukończyć POZIOM. Zasadniczo, mozna dowodzić liczbę Pracowników zrobić budowania Konstrukcji, remonty dróg i mostów, i zbierać Materiały eksploatacyjne wagowo celu dla całej ekipy Budowlanej działającej w Super powyżej tygodnia. Zrealizować Cele w wyznaczonym Czasie, A jeśli chcesz więcej wyzwaniu, należy wypełnić je PRZED porze nocnej, ABY otrzymać Złotą odznakę za Swoje wysiłki. Oczywiscie, SIL i środków SA Bardzo ograniczone, wiec oprócz ele mentu Zarządzania Czasem, trzeba prawdziwych Umiejętności strategii, ABY spełnić Swój cel.

– autor artykułu